Zespół Muzyczny "MaXim" z Opoczna
Strona Główna Szukaj Kalendarz 26-09-2021
Nawigacja

Mini Market
Najnowsze artykuły
Gitarka Squier by Fender [400 zł]
Wyprzedaż sprzętu [ zł]
Shure SM58 [350 zł]


Wejście
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 7,751
Najnowszy Użytkownik: Jamesdot
Bot-Łapacz Panel
Ostatnie sprawdzenie: : 10:55:39
Wykrytych liczba: : 72
Ostatnie sprawdzenie ID: : 8033
 O nas

Wszystko zaczęło się mniej-więcej tak:

Trzon zespołu i najdłuższą w nim działalność mają Rafał i Hubert. Pierwsza impreza, jaką zagrali to przyjęcie weselne w październiku 1998. Wtedy Huberta z Rafałem poznał Marcin Taczykowski, który był sąsiadem Rafała z bloku. Niebawem jednak, po wielu rozterkach i refleksjach Rafał oraz Hubert wspólnie postanowili założyć stały skład.

Pierwszy stały skład to:
    Rafał Białas - wokalista, instrumenty klawiszowe,
    Hubert Dziewit - wokalista, gitara,
    Waldemar Dziewit - wokalista, gitara basowa.

Następnie w 2000 roku do składu dołączył Andrzej Dworak - wokalista, instrumenty klawiszowe. W takim składzie zespół grał do końca 2003 roku.

Sezon 2004 był bardzo ciężki i przełomowy dla zespołu, ponieważ odszedł Andrzej i Waldek. W zespole pojawiali się różni ludzie na tzw. "SKOCZKA" - Andrzej Kupis, Robert Mantorski, Włodek Wroński. Nadal jednak Rafał i Hubert "ciągli do przodu" grając coraz to większą ilość imprez: głównie przyjęcia weselne, ale także zabawy taneczne, imprezy karnawałowe, festyny...

W 2005 r. do składu dołączył Michał, którego znajomość z Hubertem sięga 1993 roku, kiedy to pogrywali razem w świetlicy zakładu "Opoczno Południe". Michał również dobrze znał się z Rafałem; razem chodzili do jednej klasy szkoły podstawowej. Równolegle z Michałem w składzie pojawił się nowy saksofonista Zdzisław Marczyński z Gielniowa.
W takim składzie zespół funkcjonował kolejne 2,5 roku, aż pojawił się w składzie perkusista Karol. To był moment z dużym skokiem, ponieważ wcześniejsza działalność zespołu głownie opierała się na wspomaganiu automatem perkusyjnym lub aranżacjami z instrumentów klawiszowych. Duży wkład w tamto brzmienie kapeli miał też Rafał, który wiele kawałków własnoręcznie komponował za pomocą komputera i różnych "wspaniałych" programów. Dołączenie do składu perkusisty siłą rzeczy wymusiło wykazanie się nieco większymi ambicjami i zespół skierował się głównie w kierunku "gry na żywca".

Na początku sezonu w roku 2008 zespół pożegnał się ze Zdzisławem, niebawem jednak do składu dołączył nowy saksofonista Anek z Tomaszowa.

Ponieważ każdy grający w składzie "potrafi coś tam brzdąkać" to dodatkowo w zespole wytworzyła się swoista atmosfera doskonałego wzajemnego zrozumienia. Wspólne granie muzyki na żywo, pozwala nam pozytywnie spalać się w tym, co robimy a każdy z nas niewątpliwie lubi to co robi. Ponadto ciągle się rozwijamy, dbamy stale o wysoki poziom granej muzyki, naszą prezencję i niewątpliwie ciągle sporo inwestując, staramy się być cały czas "do przodu" z naszym sprzętem, nagłośnieniem, oświetleniem i instrumentami.

W naszym repertuarze jest praktycznie wszystko, czego dusza zapragnie. Ale szczycimy się tym, że jako zespół z Opoczna staramy się podtrzymać tradycje naszego regionu i gramy sporo repertuaru ludowego. Dołączenie do składu Anka spowodowało, że zespół nabrał Jazzowego zabarwienia, ten facet jest urodzonym maniakiem Jazzu i naprawdę wyczynia cuda na saksofonie. Często nasz repertuar staramy się dostosować do potrzeb klienta, gości i do atmosfery na imprezie. Jesteśmy w stanie indywidualnie ustalić repertuar jaki ma być grany na imprezie. Spełniamy niezliczone zachcianki ludzi, dla których gramy tak, aby poziom zadowolenia był zawsze jak najwyższy.

We wrześniu 2009 roku ze składem pożegnał się Karol, a jego miejsce zajął Bartek z Tomaszowa Maz.
Talent, jak również zaangażowanie Bartka, pozwoliły wyeliminować na dobre urządzenie zwane Mini Disk, które do tej pory ograniczało możliwości i nie pozwalało rozwijać się w pozytywnym słowa znaczeniu. Od tej pory gramy muzykę 100% na żywo, co nas niewątpliwie bardzo mobilizuje i daje dużą satysfakcję oraz swobodę w doborze repertuaru, czego potwierdzeniem są opinie osób współpracujących z naszym zespołem.
Po kilku wspólnie zagranych imprezach, wydaje się, że w obecnej konfiguracji skład "skleił" się na trwałe.
Hasło, które ciągle wyznacza kierunek naszego działania to:

- GWARANCJA UDANEJ IMPREZY

Serdecznie pozdrawiamy i gorąco zapraszamy do współpracy z naszym zespołem

OBECNY SKŁAD ZESPOŁU:

Rafał Białas (Biały), Opoczno

Wokalista, instrumenty klawiszowe, akordeon
e-mail: maxim@zespolmaxim.pl
Facebook: https://www.facebook.com/zespolmaximpl
tel: 691 891 692
Hubert Dziewit (Hubuś), Opoczno

Wokalista, gitara elektryczna i akustyczna
tel: 606 129 916
Łukasz Konecki (Łukaniu), Opoczno

Perkusja akustyczna, instrumenty perkusyjne
tel: 507 014 206
Krzysztof Śliwiński (Śliwa), Tomaszów Maz.

Instrumenty klawiszowe, akordeon
tel: 605 471 297
Anatol Początek (Anal), Tomaszów Maz.

Saksofon
tel: 697 375 087
Zegar LCD
Losowa Fotka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2007